We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. Ver os detalhes. Mais info e configurações. Aceitar
Süper Lig
Sex 02 Jun
Akhisar
2-3
Karabukspor
Genclerbirligi SK
1-0
Kasimpasa
Antalyaspor
4-1
Gaziantepspor
Sat 03 Jun
Kayserispor
0-1
İstanbul
Adanaspor
1-3
Fenerbahçe
Beşiktaş
4-0
Osmanlıspor
Galatasaray SK
2-1
Konyaspor
Rizespor
1-0
Alanyaspor
Trabzonspor
1-2
Bursaspor
equipe / Pontos
1 Beşiktaş BJK 77
2 İstanbul Başakşehir IST 73
3 Fenerbahçe FEN 64
4 Galatasaray SK GAL 64
5 Antalyaspor ANT 58
6 Trabzonspor TRA 51
7 Akhisar Belediyespor AKB 48
8 Genclerbirligi SK GEN 46
9 Konyaspor KON 43
 
10 Kasimpasa KAS 43
11 Karabukspor KAR 43
12 Alanyaspor ALA 40
13 Osmanlıspor OSM 38
14 Bursaspor BUR 38
15 Kayserispor KAY 38
16 Rizespor ÇAR 36
17 Gaziantepspor GAZ 26
18 Adanaspor ADA 25
Grupo 2
Sat 29 Abr
1461 Trabzon
7-4
Inegolspor
Kastamonuspor
5-0
Kayseri
Menemen
3-3
Karsiyaka
Ankaragucu
2-0
Hatayspor
Eyupspor
1-4
Tokatspor
Etimesgut
3-2
Gumushanespor
Bugsasspor
0-2
Kirklarelispor
Tuzlaspor
1-0
Aydinspor
Sariyer
2-0
Nigde Belediyespor
equipe / Pontos
1 Ankaragucu ANK 72
2 Gumushanespor GUM 65
3 Kastamonuspor KAS 60
4 Hatayspor HAT 59
5 Menemen Belediyespor MEN 58
6 Karsiyaka KAR 54
7 Sariyer SAR 51
8 Etimesgut SEK 51
9 Nigde Belediyespor NIG 46
 
10 Eyupspor EYU 44
11 Tokatspor TOK 42
12 Inegolspor INE 41
13 Tuzlaspor TUZ 39
14 Kirklarelispor KIR 38
15 Bugsasspor BUG 37
16 Aydinspor AYD 37
17 1461 Trabzon 146 33
18 Kayseri Erciyesspor KAY 0
Grupo 2
Sat 29 Abr
Turk Metal Kirikk.
2-5
Batman Petrolspor
Bodrumspor
0-0
Yeşil Bursa
Düzcespor
5-3
Kemerspor
Yomraspor
1-2
Halide Edip Adivar
Pazarspor
0-1
Canakkale
Kirikhanspor
0-2
Silivrispor
Tire 1922
1-2
Manisa BBSK
Erbaaspor
4-1
Derince
Sat 13 May
Dersim Spor
1-3
Çatalca Spor
equipe / Pontos
1 Bodrumspor BOD 65
2 Erbaaspor ERB 60
3 Manisa BBSK MAN 58
4 Silivrispor SIL 58
5 Çatalca Spor CAT 55
6 Düzcespor DUZ 54
7 Halide Edip Adivar HEA 53
8 Kirikhanspor KIR 47
9 Kemerspor TEK 45
 
10 Yomraspor YOM 44
11 Batman Petrolspor BAT 43
12 Tire 1922 TIR 43
13 Yeşil Bursa OYA 41
14 Canakkale Dardanelspor DAR 41
15 Pazarspor PAZ 39
16 Dersim Spor DER 33
17 Derince Belediyespor DER 26
18 Turk Metal Kirikkale TMK 23
Grupo 3
Sat 29 Abr
Sakaryaspor
3-1
Maltepespor
Payas
0-2
Ankara Adliyespor
Elazig
4-1
Yeni
Orhangazispor
1-2
Bayrampasaspor
Darica G.Birligi
6-2
Muğlaspor
Orduspor
2-1
Tarsus Idman Yurdu
Sultanbeyli
2-0
Bergama
Denizli
1-3
Belediye
Afjet Afyonspor
0-1
Trabzon
equipe / Pontos
1 Afjet Afyonspor AAF 76
2 Sakaryaspor SAK 68
3 Darica G.Birligi DAR 68
4 Yeni Diyarbakirspor YEN 60
5 Bayrampasaspor BAY 56
6 Elazig Belediyespor ELA 54
7 Trabzon Duzyurtspor TRA 50
8 Tarsus Idman Yurdu TAR 48
9 Ankara Adliyespor ANK 42
 
10 Muğlaspor MUL 42
11 Orhangazispor ORH 41
12 Sultanbeyli Belediyespor SUL 40
13 Bergama Belediyespor BER 39
14 Belediye Bingölspor K. BEL 38
15 Payas PAY 35
16 Maltepespor MAL 32
17 Denizli Belediyespor DEN 22
18 Orduspor ORD 20
Confederations Cup »
Wed 28 Jun
20:00
Portugal
20:00
Chile
Primera Division »
Wed 28 Jun
01:30 terminado
Independiente
1 - 1
Lanús INFO Vídeos
Wed 28 Jun
01:30 terminado
Talleres Córdoba
1 - 1
San Lorenzo INFO
Qualif. Champions Grupo 1 »
Wed 28 Jun
20:45
Linfield
20:45
La Fiorita
Copa Sudamericana »
Wed 28 Jun
02:45 Em jogo 57'
Fuerza Amarilla
1 - 1
Santa Fe
Friendly »
Wed 28 Jun
19:00
Oudenaarde
19:00
Club Brugge
Wed 28 Jun
11:00
Jablonec
11:00
Viktoria Žižkov
Wed 28 Jun
17:00
Viktoria Plzeň
17:00
Ústí nad Labem
Wed 28 Jun
16:00
Zlin
16:00
Zlaté Moravce
Wed 28 Jun
19:30
Rapid Leest
19:30
Mechelen
Wed 28 Jun
19:00
Luzern
19:00
Kriens
Wed 28 Jun
13:00
Nordsjaelland
13:00
B 1901 Nyköbing
Wed 28 Jun
17:00
Znojmo
17:00
Slovácko
Wed 28 Jun
17:30
Næstved
17:30
Brøndby IF
Wed 28 Jun
11:00
Bohemians 1905
11:00
Vlašim
Wed 28 Jun
15:00
Sigma Olomouc
15:00
FC Spartak Trnava
Wed 28 Jun
17:00
Cracovia Krakow
17:00
Karviná
Wed 28 Jun
17:00
Slavia Praha
17:00
České Budějovice
Wed 28 Jun
17:00
MAS Táborsko
17:00
Teplice
Wed 28 Jun
17:30
St. Polten
17:30
Terek Groznyi
Wed 28 Jun
18:00
Austria Wien
18:00
Rubin Kazán
Wed 28 Jun
18:30
Mattersburg
18:30
MTK Budapest II
Wed 28 Jun
18:30
St. Gallen
18:30
Austria Lustenau
Wed 28 Jun
19:30
Bornem
19:30
Waasland-Beveren
Wed 28 Jun
12:00
Amkar Perm
12:00
FC Astra Giurgiu
Wed 28 Jun
12:00
Dinamo Moskva
12:00
Qarabağ
Wed 28 Jun
18:00
Mattersburg
18:00
Vardar Skopje
Wed 28 Jun
18:30
Celtic
18:30
Blau-Weiß Linz
Wed 28 Jun
10:00
Zagłębie
10:00
GKS Tychy 71
Wed 28 Jun
18:00
Admira Wacker Mö.
18:00
Gyirmot
Wed 28 Jun
19:00
Utrecht
19:00
Jodan Boys
Wed 28 Jun
18:00
KS Górnik Zabrze
18:00
Třinec
Wed 28 Jun
18:00
Dynamo Dresden
18:00
Viktoria Berlin
Us Open Cup »
Wed 28 Jun
02:00 terminado
FC Dallas
3 - 1
Colorado Rapids INFO
Serie B Brazil »
Wed 28 Jun
02:30 Em jogo 74'
Figueirense
2 - 0
Londrina
Wed 28 Jun
00:15 terminado
EC Juventude
3 - 0
Goiás EC INFO
Copa de la Liga Japón »
Wed 28 Jun
12:00
Consadole Sapporo
12:00
Cerezo Osaka
Wed 28 Jun
12:00
Sanfrecce
12:00
FC Tokyo
Campeonato Canadiense »
Wed 28 Jun
01:30 terminado
Toronto FC
2 - 1
Montreal Impact INFO
K-League »
Wed 28 Jun
12:00
Chunnam Dragons
12:00
Seoul
Wed 28 Jun
12:00
Sangju Sangmu
12:00
Ulsan Hyundai
Wed 28 Jun
12:30
Pohang Steelers
12:30
Jeonbuk Motors
Wed 28 Jun
12:30
Daegu FC
12:30
Suwon Bluewings
Wed 28 Jun
12:30
Gangwon FC
12:30
Gwangju FC
Wed 28 Jun
13:00
Jeju United
13:00
Incheon United
Copa COSAFA Grupo 2 »
Wed 28 Jun
17:00
Zimbabué
17:00
Madagascar
Wed 28 Jun
19:30
Seychelles
19:30
Moçambique
Transición Segunda Uruguay »
Wed 28 Jun
20:00
Tacuarembó FC
20:00
Rentistas
Wed 28 Jun
20:00
Torque
20:00
Oriental
Wed 28 Jun
20:00
Central Español
20:00
Cerro Largo
Wed 28 Jun
20:00
Cerrito
20:00
Villa Teresa
Wed 28 Jun
20:00
CSyD Villa Españ.
20:00
Atenas
Wed 28 Jun
20:00
Club Deportivo Ma.
20:00
Huracán FC
Wed 28 Jun
20:00
Miramar Misiones
20:00
Progreso
USL Pro - USA »
Wed 28 Jun
02:30 Em jogo 68'
Tulsa Roughnecks
0 - 2
Swope Park
Division 1 Grupo 1 »
Wed 28 Jun
19:30 Adiado
IFK Luleå
19:30
Nykoping
Premier League »
Copa Estonia »
PDL »
Wed 28 Jun
01:30 terminado
FA Euro
1 - 3
Reading United INFO
Wed 28 Jun
00:30
Springfield
00:30
Chicago Fire II
Wed 28 Jun
01:00 terminado
Myrtle Beach Muti.
1 - 0
Charlotte Eagles INFO
Wed 28 Jun
01:00 terminado
SC United Bantams
0 - 4
Tormenta INFO
Wed 28 Jun
01:30
Denver
01:30
Boulder II
Wed 28 Jun
01:30
Tampa Rowdies
01:30
Miami City
Wed 28 Jun
01:30 terminado
Peachtree City
2 - 1
Tri-Cities INFO
NPFL »
Wed 28 Jun
17:00
ABS FC
17:00
Kano Pillars
Wed 28 Jun
17:00
Wikki Tourist
17:00
Lobi Stars
Wed 28 Jun
17:00
Enugu Rangers
17:00
Ifeanyi Ubah
Wed 28 Jun
17:00
Katsina United
17:00
Niger Tornadoes
Wed 28 Jun
17:00
Remo Stars
17:00
Akwa United
Wed 28 Jun
17:00
Enyimba
17:00
El Kanemi Warriors
Wed 28 Jun
17:00
Plateau United
17:00
Nasarawa United
Wed 28 Jun
17:00
Gombe United
17:00
Abia Warriors
Wed 28 Jun
17:00
MFM FC
17:00
Sunshine Stars
Cuarta Suecia Grupo 1 »
Wed 28 Jun
19:00
Lidköping
19:00
Skoftebyn
Cuarta Suecia Grupo 2 »
Wed 28 Jun
19:30
Aspudden-Tellus
19:30
Lidingö
Wed 28 Jun
19:30
Habo
19:30
Karlberg
Cuarta Suecia Grupo 3 »
Wed 28 Jun
19:00
Täfteå
19:00
Anundsjö
Wed 28 Jun
19:00
IFK Timra
19:00
Skellefteå
Cuarta Suecia Grupo 4 »
Wed 28 Jun
19:30
Södertälje
19:30
Värmdö
Wed 28 Jun
19:00
Boo FK
19:00
Örebro Syrianska
Wed 28 Jun
19:00
Värmbols
19:00
Huddinge
Cuarta Suecia Grupo 5 »
Wed 28 Jun
19:00
Torslanda IK
19:00
Sävedalen
Wed 28 Jun
19:30
Höganäs
19:30
Tenhult
Cuarta Suecia Grupo 6 »
Wed 28 Jun
19:00
Kvarnby
19:00
Asarum
Wed 28 Jun
19:00
IFK Malmö
19:00
Hässleholms IF
S-League »
Wed 28 Jun
13:30
Young Lions
13:30
Warriors
Wed 28 Jun
13:30
Balestier Khalsa
13:30
DPMM FC
Primera Division »
Kakkonen Grupo 1 »
Wed 28 Jun
17:30
JaPS
17:30
Klubi-04
Torneo de Reserva »
Iraqi League »
Wed 28 Jun
21:00
Al Bahri
21:00
Al Zawraa
Cuarta Noruega Grupo 3 »
Wed 28 Jun
20:15
IK Start II
20:15
Express
Wed 28 Jun
19:00
Bryne II
19:00
Madla
Cuarta Noruega Grupo 5 »
Wed 28 Jun
19:00
Molde FK II
19:00
Træff
Wed 28 Jun
19:00
Junkeren
19:00
Mo IL

Follow BeSoccer on Facebook