We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. Ver os detalhes. Mais info e configurações. Aceitar
4

Todas as ligas e competições - Sérvia

Grupo 2
Dom 21 May
Crvena Zvezda
4-0
Radnicki Nis
Partizan Beograd
5-0
Mladost Lučani
Vojvodina Novi
1-0
Javor Ivanjica
Napredak Krusevac
1-1
Vozdovac
equipe / Pontos
1 Partizan Beograd PAR 58
2 Crvena Zvezda CRV 55
3 Vojvodina Novi Sad VOJ 43
4 Mladost Lučani MLA 36
 
5 Radnicki Nis RAD 32
6 Napredak Krusevac NAP 30
7 Vozdovac VOZ 27
8 Javor Ivanjica JAV 22
Grupo 3
Dom 21 May
Cukaricki Stankom
0-1
Rad Beograd
Metalac GM
3-0
Novi Pazar
Spartak Subotica
2-1
Bačka Palanka
Radnik Surdulica
2-2
Borac Čačak
equipe / Pontos
1 Cukaricki Stankom ČUK 32
2 FK Spartak Subotica FKS 32
3 Radnik Surdulica RAD 25
4 Rad Beograd RAD 25
 
5 Bačka Palanka BAK 23
6 Borac Čačak BOR 22
7 Metalac GM MET 21
8 Novi Pazar NPA 17
Prva Liga
Sat 27 May
Bežanija
4-1
Sloboda Uzice
Budućnost
3-0
Radnički Pirot
Dinamo Vranje
3-3
Zemun
Inđija
2-0
Mačva Šabac
Jagodina
3-1
Proleter Novi Sad
OFK Beograd
5-2
Kolubara
Pivara
1-2
BSK Borča
Sinđelić Beograd
3-2
OFK Odzaci
equipe / Pontos
1 Mačva Šabac MAV 63
2 Zemun ZEM 61
3 Sloboda Uzice SLO 54
4 Bežanija BEA 48
5 Inđija INI 48
6 Radnički Pirot RAD 43
7 Jagodina JAG 41
8 Budućnost Dobanovci BUD 40
 
9 Dinamo Vranje DVR 39
10 Sinđelić Beograd SIN 37
11 Proleter Novi Sad PRO 36
12 Pivara CEL 35
13 BSK Borča BSK 33
14 Kolubara KOL 32
15 OFK Odzaci ODZ 26
16 OFK Beograd BEO 18
Grupo 1
Dom 04 Jun
BSK Batajnica
5-3
Crvena Zvezda MML
IM Rakovica
4-4
Prva Iskra
Brodarac
0-3
Dorćol
Polet Dorćol
0-4
Radnicki Novi Beo.
BASK
1-2
Stepojevac Vaga
Teleoptik
3-2
Radnički
Žarkovo
3-1
IMT Novi Beograd
Sopot
1-2
Grafičar
equipe / Pontos
1 Teleoptik TEL 62
2 BSK Batajnica BSK 55
3 IMT Novi Beograd NOV 52
4 Žarkovo ZAR 49
5 Grafičar GRA 45
6 Sopot SOP 44
7 Brodarac BRO 44
8 Prva Iskra PRV 44
 
9 Radnicki Novi Beograd RNB 44
10 Radnički Obrenovac RAD 43
11 Dorćol DOR 43
12 Stepojevac Vaga STV 42
13 BASK BAS 41
14 Crvena Zvezda MML CZM 31
15 Polet Dorćol POL 21
16 IM Rakovica RAK 9
Grupo 3
Sat 03 Jun
Omladinac NB
5-4
Radnički Nova Pa.
Borac Sakule
7-3
Crvena Zvezda Novi
Vršac
1-1
Radnički
Cement Beočin
2-3
Bačka Topola
Sloga Temerin
2-5
Radnički
Radnički Šid
1-0
Železničar
Bratstvo
1-1
Bačka 1901
equipe / Pontos
1 Bratstvo FKB 62
2 Omladinac NB ONB 60
3 Bačka Topola BAC 46
4 Borac Sakule BOR 45
5 Dunav Stari Banovci DSB 42
6 Bačka 1901 BAC 41
7 Železničar Pancevo ZEL 36
8 Radnički Sr. Mitrovica RSM 36
 
9 Vršac VRS 35
10 Radnički Zrenjanin FKR 33
11 Radnički Nova Pazova RNP 31
12 Cement Beočin CEB 31
13 Radnički Šid RAD 31
14 Crvena Zvezda Novi Sad FKC 28
15 Sloga Temerin STE 22
16 Donji Srem FKD 0
Confederations Cup »
Wed 28 Jun
20:00
Portugal
20:00
Chile
Primera Division »
Wed 28 Jun
01:30 terminado
Independiente
1 - 1
Lanús INFO Vídeos
Wed 28 Jun
01:30 terminado
Talleres Córdoba
1 - 1
San Lorenzo INFO
Qualif. Champions Grupo 1 »
Wed 28 Jun
20:45
Linfield
20:45
La Fiorita
Copa Sudamericana »
Wed 28 Jun
02:45 Em jogo 60'
Fuerza Amarilla
1 - 1
Santa Fe
Friendly »
Wed 28 Jun
19:00
Oudenaarde
19:00
Club Brugge
Wed 28 Jun
11:00
Jablonec
11:00
Viktoria Žižkov
Wed 28 Jun
17:00
Viktoria Plzeň
17:00
Ústí nad Labem
Wed 28 Jun
16:00
Zlin
16:00
Zlaté Moravce
Wed 28 Jun
19:30
Rapid Leest
19:30
Mechelen
Wed 28 Jun
19:00
Luzern
19:00
Kriens
Wed 28 Jun
13:00
Nordsjaelland
13:00
B 1901 Nyköbing
Wed 28 Jun
17:00
Znojmo
17:00
Slovácko
Wed 28 Jun
17:30
Næstved
17:30
Brøndby IF
Wed 28 Jun
11:00
Bohemians 1905
11:00
Vlašim
Wed 28 Jun
15:00
Sigma Olomouc
15:00
FC Spartak Trnava
Wed 28 Jun
17:00
Cracovia Krakow
17:00
Karviná
Wed 28 Jun
17:00
Slavia Praha
17:00
České Budějovice
Wed 28 Jun
17:00
MAS Táborsko
17:00
Teplice
Wed 28 Jun
17:30
St. Polten
17:30
Terek Groznyi
Wed 28 Jun
18:00
Austria Wien
18:00
Rubin Kazán
Wed 28 Jun
18:30
Mattersburg
18:30
MTK Budapest II
Wed 28 Jun
18:30
St. Gallen
18:30
Austria Lustenau
Wed 28 Jun
19:30
Bornem
19:30
Waasland-Beveren
Wed 28 Jun
12:00
Amkar Perm
12:00
FC Astra Giurgiu
Wed 28 Jun
12:00
Dinamo Moskva
12:00
Qarabağ
Wed 28 Jun
18:00
Mattersburg
18:00
Vardar Skopje
Wed 28 Jun
18:30
Celtic
18:30
Blau-Weiß Linz
Wed 28 Jun
10:00
Zagłębie
10:00
GKS Tychy 71
Wed 28 Jun
18:00
Admira Wacker Mö.
18:00
Gyirmot
Wed 28 Jun
19:00
Utrecht
19:00
Jodan Boys
Wed 28 Jun
18:00
KS Górnik Zabrze
18:00
Třinec
Wed 28 Jun
18:00
Dynamo Dresden
18:00
Viktoria Berlin
Us Open Cup »
Wed 28 Jun
02:00 terminado
FC Dallas
3 - 1
Colorado Rapids INFO
Serie B Brazil »
Wed 28 Jun
02:30 Em jogo 77'
Figueirense
2 - 1
Londrina
Wed 28 Jun
00:15 terminado
EC Juventude
3 - 0
Goiás EC INFO
Copa de la Liga Japón »
Wed 28 Jun
12:00
Consadole Sapporo
12:00
Cerezo Osaka
Wed 28 Jun
12:00
Sanfrecce
12:00
FC Tokyo
Campeonato Canadiense »
Wed 28 Jun
01:30 terminado
Toronto FC
2 - 1
Montreal Impact INFO
K-League »
Wed 28 Jun
12:00
Chunnam Dragons
12:00
Seoul
Wed 28 Jun
12:00
Sangju Sangmu
12:00
Ulsan Hyundai
Wed 28 Jun
12:30
Pohang Steelers
12:30
Jeonbuk Motors
Wed 28 Jun
12:30
Daegu FC
12:30
Suwon Bluewings
Wed 28 Jun
12:30
Gangwon FC
12:30
Gwangju FC
Wed 28 Jun
13:00
Jeju United
13:00
Incheon United
Copa COSAFA Grupo 2 »
Wed 28 Jun
17:00
Zimbabué
17:00
Madagascar
Wed 28 Jun
19:30
Seychelles
19:30
Moçambique
Transición Segunda Uruguay »
Wed 28 Jun
20:00
Tacuarembó FC
20:00
Rentistas
Wed 28 Jun
20:00
Torque
20:00
Oriental
Wed 28 Jun
20:00
Central Español
20:00
Cerro Largo
Wed 28 Jun
20:00
Cerrito
20:00
Villa Teresa
Wed 28 Jun
20:00
CSyD Villa Españ.
20:00
Atenas
Wed 28 Jun
20:00
Club Deportivo Ma.
20:00
Huracán FC
Wed 28 Jun
20:00
Miramar Misiones
20:00
Progreso
USL Pro - USA »
Wed 28 Jun
02:30 Em jogo 71'
Tulsa Roughnecks
1 - 2
Swope Park
Division 1 Grupo 1 »
Wed 28 Jun
19:30 Adiado
IFK Luleå
19:30
Nykoping
Premier League »
Copa Estonia »
PDL »
Wed 28 Jun
01:30 terminado
FA Euro
1 - 3
Reading United INFO
Wed 28 Jun
00:30
Springfield
00:30
Chicago Fire II
Wed 28 Jun
01:00 terminado
Myrtle Beach Muti.
1 - 0
Charlotte Eagles INFO
Wed 28 Jun
01:00 terminado
SC United Bantams
0 - 4
Tormenta INFO
Wed 28 Jun
01:30
Denver
01:30
Boulder II
Wed 28 Jun
01:30
Tampa Rowdies
01:30
Miami City
Wed 28 Jun
01:30 terminado
Peachtree City
2 - 1
Tri-Cities INFO
NPFL »
Wed 28 Jun
17:00
ABS FC
17:00
Kano Pillars
Wed 28 Jun
17:00
Wikki Tourist
17:00
Lobi Stars
Wed 28 Jun
17:00
Enugu Rangers
17:00
Ifeanyi Ubah
Wed 28 Jun
17:00
Katsina United
17:00
Niger Tornadoes
Wed 28 Jun
17:00
Remo Stars
17:00
Akwa United
Wed 28 Jun
17:00
Enyimba
17:00
El Kanemi Warriors
Wed 28 Jun
17:00
Plateau United
17:00
Nasarawa United
Wed 28 Jun
17:00
Gombe United
17:00
Abia Warriors
Wed 28 Jun
17:00
MFM FC
17:00
Sunshine Stars
Cuarta Suecia Grupo 1 »
Wed 28 Jun
19:00
Lidköping
19:00
Skoftebyn
Cuarta Suecia Grupo 2 »
Wed 28 Jun
19:30
Aspudden-Tellus
19:30
Lidingö
Wed 28 Jun
19:30
Habo
19:30
Karlberg
Cuarta Suecia Grupo 3 »
Wed 28 Jun
19:00
Täfteå
19:00
Anundsjö
Wed 28 Jun
19:00
IFK Timra
19:00
Skellefteå
Cuarta Suecia Grupo 4 »
Wed 28 Jun
19:30
Södertälje
19:30
Värmdö
Wed 28 Jun
19:00
Boo FK
19:00
Örebro Syrianska
Wed 28 Jun
19:00
Värmbols
19:00
Huddinge
Cuarta Suecia Grupo 5 »
Wed 28 Jun
19:00
Torslanda IK
19:00
Sävedalen
Wed 28 Jun
19:30
Höganäs
19:30
Tenhult
Cuarta Suecia Grupo 6 »
Wed 28 Jun
19:00
Kvarnby
19:00
Asarum
Wed 28 Jun
19:00
IFK Malmö
19:00
Hässleholms IF
S-League »
Wed 28 Jun
13:30
Young Lions
13:30
Warriors
Wed 28 Jun
13:30
Balestier Khalsa
13:30
DPMM FC
Primera Division »
Kakkonen Grupo 1 »
Wed 28 Jun
17:30
JaPS
17:30
Klubi-04
Torneo de Reserva »
Iraqi League »
Wed 28 Jun
21:00
Al Bahri
21:00
Al Zawraa
Cuarta Noruega Grupo 3 »
Wed 28 Jun
20:15
IK Start II
20:15
Express
Wed 28 Jun
19:00
Bryne II
19:00
Madla
Cuarta Noruega Grupo 5 »
Wed 28 Jun
19:00
Molde FK II
19:00
Træff
Wed 28 Jun
19:00
Junkeren
19:00
Mo IL

Follow BeSoccer on Facebook